KIZ KULESİ ORGANİZASYON VE ETKİNLİK YÖNETİMİ

Kız Kulesi Organizasyon, sizin için, sizin gibi bir ekip sloganıyla, doğru parçaları bir araya getireren, profesyonel işlere imzasını atan bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir.

Genç ve dinamik kadromuzla etkinlik yönetimi, organizasyon destek, eğlence ve personel tedarik hizmetleri başlıkları altına topladığımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayarak, etkin ve sonuç odaklı stratejiler geliştiriyoruz.

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Şirket Açılışı, Mezuniyet Balosu, Yıl dönümü yemekleri, Süpriz Partiler, Doğum Günü, Yeni Doğan Bebek Organizasyonu, Bayi Toplantıları, Eğitim ve Motivasyon Toplantıları, Konferans, Seminer ve Workshoplar, Açılış Etkinlikleri, Takım Ruhu & Motivasyon Aktiviteleri, Lansman Etkinlikleri, Gala Geceleri ve Şirket Yemekleri, Kurumsal Davetler ve Kokteyl Organizasyonları, Yurtdışı Kurumsal Geziler ve Personel Teşvik Gezileri, Kurumsal Etkinlik Yönetimleriniz hedef ve stratejileriniz doğrultusunda planlanarak uygulamaya geçiriliyor.

MİSYONUMUZ
Doğru hazırlanmış ve yönetilmiş etkinliklerin kurumlar ve bireyler  için oldukça önemli olduğunu biliyoruz, değişen teknolojik gelişmeler doğrultusunda müşterilerimize özel   yaratıcı etkinlikler oluşturup, sektörde önemli yerlere gelmelerine katkı sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ
En yeni çözümleri uygulamaya geçiren uzman Kız Kulesi Organizasyon ekibi olarak, etkinlik yönetimi ve organizasyon ihtiyaçlarınız için eksiksiz hizmet vererek, kurumsal kimliğinize değer katmayı hedefliyoruz. Tüm organizasyonları uzman ekibimiz ve modern ekipmanlarımızla planlayarak,müşterilerimize tam, eksiksiz ve dünya standartlarında bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası birçok referansımızla sektörün lider firmalarından olmaya devam edeceğiz.!