Bizimle çalışmak ve profesyonel hizmet anlayışının keyfini sürmek için aşağıdaki teklif al butonunu tıklayarak iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Al
Foto Galeri
Video Galeri

Doğum Günü Organizasyonu

Kız Kulesi Organizasyon Şirketi olarak profesyonel ekibimizle yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel ve mutlu günlerinize keyif katıyoruz. Bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, doğum günü partisi eğlenceleri konusunda size ve bütçenize özel sunuyoruz.

Açılış Organizasyonuyla ilgili bazı hizmet kalemlerimizi aşağıda bulabilirsiniz;

  • Doğum Günü Organizasyonu İçin Süsleme: Ev, kreş, cafe, restaurant, vb. kutlama alanlarının doğum günü partisi konseptine uygun balon, doğum günü yazıları, doğum günü süsleri ve çeşitli materyaller ile süslenmesi.
  • Sürpriz Doğum Günü Partileri: Sevdiklerinizi için hazırladığınız sürpriz doğum günü partileri için kostümlü sürpriz hediye servisi ve süsleme hizmetleri.
  • Çocuk Doğum Günü Partisi Organizasyonları: İster kız çocuğu olsun ister erkek; çocuk doğum günü partilerinde çeşitli yaşlardan ve her iki cinsiyetten çocuklar için eğlence ve çoşku dolu organizasyonlar hazırlıyoruz.
  • Yetişkin Doğum Günü Organizasyonları: Sevdiklerinizle birlikte keyifli, mutlu ve unutamayacağınız  bir gün yaşamak istemez misiniz? Size özel seçenek ve bütçelerimizle hizmetinizdeyiz.